Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w ParznicachAEC v1.0.4


Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Wakacje już dobiegły końca, zabrzmiał pierwszy dzwonek. Uczniowie wypoczęci, opaleni, z uśmiechami na twarzach i pełni zapału do pracy wrócili do murów naszej szkoły.
2 września 2019r. o godz. 9.30 uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uroczyście  rozpoczęli nowy rok szkolny – 2019/2020. 
Na apelu został odśpiewany hymn narodowy oraz wspomniano wrzesień 1939r. – w tym roku obchodzimy 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Wybrzmiały słowa Patrona naszej szkoły Jana Pawła II: ,,Nigdy więcej wojny! To pokój, pokój musi kierować losami narodów i całej ludzkości.”

Dyrektor szkoły Pan Jacek Jóźwiak serdecznie powitał przybyłych gości, uczniów, pracowników szkoły oraz  rodziców, życząc wytrwałości i sukcesów w nadchodzącym nowym roku szkolnym. O dobrej współpracy, otwartości i życzliwości mówiła wicedyrektor szkoły Pani Anita Kaczówka – Węgrzyn.
Na inauguracji nowego roku szkolnego gościliśmy Wójta Gminy Kowala Pana Dariusza Bulskiego oraz Przewodniczącego Rady Gminy Pana Dariusza Chruślaka, którzy życzyli wszystkim owocnej pracy i czerpania przyjemności ze zdobywania wiedzy. 
Radosną piosenką ,,Wakacje” apel został zakończony, a uczniowie rozeszli się do klas na pierwsze powakacyjne zajęcia z wychowawcami.